Gülen Reklam ve Matbaacılık Hizmetleri

Firmamız Gülen Reklam kurulduğu günden bu yana, kaliteli djital baskı çözümlerini zamanında ve istenilen sürede üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Geniş markina parkuruna sahip olan firmamız aylık 35000 metrekare üretim kapasitesi bulunmaktadır.
Firmamız kuruluşundan bu yana , profesyonel personeli ile  siz müşterilerimize iç mekan ve dış mekan reklamlarınızda kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacındadır. Her çeşit dijital solvent baskı ( vinil-mech -folyo-one way vision-bez ),tabela (ışıklı-ışıksız-kabartma aliminyum kutu harf tabela –neon ışılı tabela-led tabela),köpük harf, matbaa ve promosyon ürün alanında hizmet vermektedir.
Gülen Reklam olarak biz 20 yılı aşkın tecrübemizle sorunsuz, hızlı ve güvenle çalışmayı en önemli prensibimiz saymışızdır. Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup Gülen Reklam kalitesiyle firmamızda üretilmektedir. Son yıllarda baskı sektöründe gelişen hızlı çeşitlilik, hızlı üretim, düşük fiyat anlayışını benimseyen Gülen Reklam, tüm işlerinizi en kısa zaman içerisinde tamamlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir. Sizlerle tanışmak ve de çalışmak bizlere mutluluk verecektir.